Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Новини ЦРБ

«Володимирщина у боротьбі за незалежність»

     Нещодавно у Волинській обласній друкарні побачила світ книга краєзнавця з Володимира-Волинського, члена Спілки краєзнавців України – Я. В. Царука «Володимирщина у боротьбі за незалежність». Один примірник цієї книги автор подарував і Центральній районній бібліотеці.

         5-го червня у читальному залі бібліотеки відбулась презентація даного видання. Ця історико-документальна праця розкриває трагедію міст, містечок і сіл Володимир-Волинського району, їх історію з  найдавніших давен по сьогодення, про людей, які творили і продовжують творити цю історію, їх здобутки й страждання, фізичні та духовні втрати простого селянина. В книзі вміщені дані про мирних мешканців, вбитих, закатованих чужинцями і своїми яничарами, про їх знищені будівлі.

         Фактично книга – надзвичайно насичена інформацією, біографіями, картотеками, історіями населених пунктів, своєрідна «мала енциклопедія історії ХХ століття»  Володимир-Волинського району.  Видання гарно ілюстроване світлинами з особистого архіву Я. Царука, схемами. Багаторічна сумлінна дослідницька праця краєзнавця – памятник, пересторога й нагадування.

         Ярослав Царук є упорядником картотеки «Реабілітовані історією», частину якої він передав у районну бібліотеку. В ній містяться відомості про жителів нашого краю.

         Тих, кого зацікавила дана інформація, звертайтесь в бібліотеку.

Категорія: Новини ЦРБ | Додав: Le1 (17-06-2013)
Переглядів: 1161 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: