Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Районна бібліотека для дітей була відкрита в 1945 році. Приміщення бібліотеки складалося з двох кімнат: абонемент і книгосховище,  загальною площею 24 м2,  які були розташовані в приміщенні Шацької районної бібліотеки для дорослих. Обслуговувала бібліотека 620 читачів.

1949 року дитяча бібліотека розчинила двері для юних читачів  в приміщенні, де зараз знаходиться дитяча музична школа. Першими працівниками були: Гарват Клава Андріївна, Дзюба Клава Іванівна,  Бобчук Уляна Яківна.

З 1970 року завідуючою бібліотеки була Матлах Софія Микитівна, бібліотекарем Пех Світлана Петрівна, пізніше – Терета Наталія Василівна.

На протязі свого існування районна бібліотека для дітей постійно змінювала місце розташування, але жодне приміщення не відповідало вимогам бібліотеки. На даний час районна бібліотека для дітей займає частину  орендованого  приміщення по вул.Шковороди,13.

В структурі бібліотеки функціонує  відділ обслуговування (абонемент, читальний зал). З 1 лютого 2013 року функціонує Пункт вільного доступу до інтернету.

РДБ обслуговує 1300 користувачів, яким щороку видається 26500 документів. До послуг користувачів – універсальний бібліотечний фонд, який налічує 11334 примірників документів, в тому числі до бібліотеки надходить 40 назв періодичних видань.

Для користувачів-дітей організовуються актуальні літературно-тематичні виставки, книжкові полички, проводяться масові заходи: конкурси, вікторини, подорожі, дитячі ранки, бібліотечні уроки. Користувачі бібліотеки постійно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Книгоманія», обласному літературному конкурсі «Думи і мрії», «Казку складаю сам». При бібліотеці діє  природничо-пізнавальний клуб за інтересами  «Ромашка». З членами цього клубу проводяться різноманітні цікаві масові  заходи.

Роботу РДБ забезпечують 2 працівники:

Бляшук Світлана Михайлівна – завідуюча

Редько Тетяна Василівна – бібліотекар І категорії.

Бібліотека тісно співпрацює з ШЗОШ І-ІІІ ст., ЦРБ, БДЮТ, ДМШ, РБК.


Адреса: Режим роботи:

44000, смт. Шацьк,
вул. Шковороди, 13

e-mail: shatskrdb@gmail.com

VK: http://vk.com/club74395309

з 9:00 до 18:00
вихідний - субота