Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шацька бібліотека для дітей була відкрита в 1945 році. Приміщення складалося з двох кімнат: абонемент і книгосховище,  загальною площею 24 м2,  які були розташовані в приміщенні Шацької районної бібліотеки для дорослих. Обслуговувала бібліотека 620 читачів.

1949 року дитяча бібліотека розчинила двері для юних читачів  в приміщенні, де зараз знаходиться дитяча музична школа. Першими працівниками були: Гарват Клава Андріївна, Дзюба Клава Іванівна,  Бобчук Уляна Яківна.

З 1970 року завідуючою бібліотеки була Матлах Софія Микитівна, бібліотекарем Пех Світлана Петрівна, пізніше – Терета Наталія Василівна.

Протягом свого існування бібліотека для дітей постійно змінювала місце розташування, але жодне приміщення не відповідало вимогам. На даний час Шацька бібліотека для дітей займає частину  приміщення по вул. Незалежності, 77.

Книгозбірня обслуговує 1300 користувачів. До послуг користувачів – універсальний бібліотечний фонд, який налічує 9371 примірників документів, в тому числі до бібліотеки надходить 19 назв періодичних видань. З 1 лютого 2013 року функціонує Пункт вільного доступу до інтернету.

Для користувачів-дітей організовуються актуальні літературно-тематичні виставки, книжкові полички, проводяться масові заходи: конкурси, вікторини, подорожі, дитячі ранки, бібліотечні уроки. Користувачі бібліотеки постійно беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Книгоманія», обласному літературному конкурсі «Думи і мрії», «Казку складаю сам». При бібліотеці діє  природничо-пізнавальний клуб за інтересами  «Ромашка». З членами цього клубу проводяться різноманітні цікаві масові  заходи.

Роботу бібліотеки забезпечує завідуюча Бляшук Світлана Михайлівна.

Бібліотека тісно співпрацює з ОЗ НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня - гімназія", БДЮТ, ДМШ, БК.


Адреса: Режим роботи:

44000, смт. Шацьк,
вул. Незалежності, 77

e-mail: shatskrdb@gmail.com

 

з 9:00 до 18:00
вихідний - субота