Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » РДБ » Віртуальна виставка

Різноманітний світ тварин


1.

   Тварини [Текст] / упоряд.: Н. Ю. Безпалова, Ю. Г. Безпалов. - Х. : Фоліо, 2005. - 317 с. : рис., фото. - (Дитяча енциклопедія). - Бібліогр.: с. 313.

Доповнення до шкільного курсу біології та поглиблення знань про тваринний світ. Містить розділи, в яких розповідається про заповідники України та їхніх мешканців..


2.
     Що? Як? Чому? Світ дивовижних тварин [Текст] : попул. дит. енцикл. / [Уклад.: Н.П. Трипутіна]. - Х. : Укр. фонд міжнар. молодіж. співробітництва : Сінтекс, 2005. - 160 с. : іл.


Тваринний світ нашої планети дивовижний та різноманітний. А здатності деяких представників цього світу не можуть не вражати. Виявляється, що не лише людина вміє розмовляти, співати і сміятися. Своїми чудовими вокальними даними славляться мавпи, кити, дельфіни і навіть миші. А що вам відомо про риб, які цілуються, змій, що нявчать, ящірок, які стріляють кров'ю? Чи здатні тварини на осмислені дії? Навіть серед комах, не кажучи вже про птахів і мавп, відомі випадки свідомого використання різних пристосувань у процесі їхньої життєдіяльності. А ще існують тварини-цілителі, тварини-рятівники. Будь-кого може здивувати здатність деяких тварин виживати в таких умовах, в яких, здавалося б життя існувати не може. Відомі випадки, коли тварини роками обходилися без їжі та води і виживали навіть в агресивному середовищі. Про цих та інших дивовижних тварин ви дізнаєтесь, прочитавши цю книгу.

3.
    Землянських І. Наші птахи / Ігор Землянських ; худож. І. Землянських. – К. : Богдана, 2004. – 48 с. : ілюстр.


У невеликих оповіданнях цієї книги розповідається про найвідоміші види птахів, які обрали своїм місцем проживання наш край. Птахи прикрашають землю, наше життя. Вони також приносять користь людям – знищують гризунів і комах. Спостерігаючи за життям пернатих друзів, ми розуміємо, що живемо поруч із фантастичним світом, у якому править природа.

4.
   Тваринний світ України : енциклопедичний довідник / укл. Р. В. Шаламов. - Київ : Школа, 2006. - 144 с. : іл. ; 29 см. - Бібліогр.: с.144.


Не претендуючи на вичерпність і повноту, довідник має на меті ознайомити читача із дивними створіннями, що живуть не в далеких екзотичних краях, а поруч з нами, на нашій рідній землі. Укладачі напрочуд захоплююче розповідають не тільки про основні, поширені групи тварин, а й про маловідомі, хоч і не менш цікаві види. Укладачам вдалося поєднати доступний живий стиль викладання з високим науковим рівнем видання. Яскраві, подекуди унікальні ілюстрації вдало доповнюються даними про систематику та біологію братів наших менших.

5.
    Морріс, Тінг.  Мурашки, коники, павуки [Текст] : [наук.-попул. вид. : для мол. шк. віку] / Т. Морріс ; пер. з англ. О. Чибісової ; худож. Д. Санці. - К. : Махаон-Україна, 2008. - 96 с. : ілюстр. ; 28 см. - (Світ на долоні).


Ти бачив коли-небудь літаючих мурашок? А знаєш, хто такі кобилки і чим вони відрізняються від коників? Хочеш дізнатися, що шиють павуки-кравці і чим ризикує павук-наречений, з’явившись до нареченої без подарунка? Розгорни цю книжку - і ти опинишся в незвичайному і таємничому світі мурашок, кобилок, коників і павуків.
6.
    Дивовижне у світі тварин [Текст] / уклад. Н. Б. Щербина. - К. : Павлін, 2005. - 208 с.: іл. - (Серія "Це цікаво").

Цікава подорож у світі тварин, знайомство з деякими тваринами, про яких ви до цього нічого не знали, про їхнє життя, розмноження та деякі незвичайні особливості їхньої поведінки -  все це чекає на вас у черговому видання енциклопедії.


7.
  Девіс Н.  Птахи [Текст] : [Наук.-попул. вид.] / Ніколя Девіс; Пер. [з англ.]: Р.Фещенко. - К. : Країна мрій, 2006. - 48 с. : іл. - (Перша книга знань малюка). - Алф. покажч.: С. 48.

Дивовижні фотографії приваблюють цікавими деталями, а пізнавальні тексти розкривають невідомі факти про знайомі речі. Веселі проекти дозволяють багато чому навчитися, до того ж завдання можна виконувати як вдома, так і надворі.
8.
    Нікішин О. Тварини: Наук.-поп. Вид. для дітей. – К.: ТОВ «Перо», 2011. – 96с. – (Енциклопедія Чомучки).

У дитини завжди стільки запитань «чому?». Як відповісти на них усі? У цьому вам допоможуть книги серії «Енциклопедія Чомучки». Разом з ними найбільші таємниці природи відкриються вашому малюку, а велика кількість інформативних ілюстрацій допоможе зробити процес пізнання ще цікавішим.
Пізнати таємниці тваринного світу, познайомитися з його мешканцями малюк зможе разом з книгою «Тварини». Як мами піклуються про своїх дітлахів? Хто живе на Півночі? Як виглядають найнезвичайніші тварини? На ці та багато інших питань відповість запропоноване видання.Категорія: Віртуальна виставка | Додав: ЦБС (20-02-2013)
Переглядів: 2497 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: