Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » РДБ » Віртуальна виставка

Цікаве, дивне, незвичайне

1.

      
 

Загадки природи: Для дітей середнього шкільного віку/Авт.- упорядники В.М.Скляренко, М.О. Панкова,  Я.О.Батій, Т.В. Іовлева; Ілюстрації і художнє оформлення Л.Д. Киркач-Осипової.- Харків: Фоліо, 2007. - 318с. (Дитяча енциклопедія).

 
 

 Енциклопедія «Загадки природи» трохи не схожа на інші книжки цієї серії, бо на її сторінках йдеться про феномени, які не можуть бути остаточно пояснені сучасною наукою. Отже, наша книжка розповідає про найвідоміші загадки світу, серед яких – географічні дива, звірі, яких не буває, природні стихії.
Можливо, саме вам пощастить розгадати ту чи іншу загадку природи. А може, ви новими очима подивитесь навколо себе і помітите нові таємниці й дива? Що ж, нехай вам щастить у пошуках!

 

 2.

      
 

Клімов А. А. Із безодні часів : ілюстр. енцикл. для дітей / А. А. Клімов. – Х. : Веста ; Ранок, 2004. – 128 с. – (Я пізнаю світ).

 
 

 Енциклопедія призначена для дітей 8-12 років і покликана розбудити і розвинути інтерес до історії та культури людства. Розділи книги розповідають про розвиток життя на Землі та походження людини. 

 3.

      
 

Клімов, А. А. Всесвітня спадщина людства [Текст] : ілюстр. енцикл. для дітей / Клімов, Андрій Анатолійович. — Х. : Ранок, 2008. — 128 с. : ілюстр. — (Я пізнаю світ).

 
 

 Кожна країна має успадкувати від минулого витвори природи або цивілізації, гідні того, щоб бути збереженими для нащадків. Кожний із таких рукотворних і нерукотворних пам’ятників має значення як для всіх мешканців нашої планети, так і для кожної окремої людини. Яка ж спадщина дісталася нам, людям XXI століття? Про це ви дізнаєтеся з цієї енциклопедії.

 

4.

      
 

Калашников  В. Тайны воды. Реки, озера, моря и океаны: занимательное естествознание/В. Калашников. – М.: Белый город, 2008. – 47 с.: ил. – (Энциклопедия тайн и загадок).

 
 

 Ця книга про таємниці і загадки, сховані в самій звичайній і самій дивовижній речовині -  в воді, і про тих,  хто в ній мешкає.

 
 

 5.

      
 

Таємниці природи / Авт. Тексту К. Лазьє, Пер. З  фр. Б. Васильєв. – К.: Махаон-Україна, 2007. – 128 с. іл. – (Дитяча енцикл. «Махаон»).

 
 

 У минулому і сьогоденні Землі багато загадкових явищ. Серія "Дитяча енциклопедія "Махаон"" присвячена таємницям природи й історії. Книжки цієї серії супроводжуються чудовими барвистими ілюстраціями і наповнені пізнавальною інформацією.

 
6.      
Динозаври : для дітей мол. шк. віку / [ред. Г. В. Біляєва ; худож. К. В. Самойлов, Н. О. Ель Маулюд]. - Х. : Белкар-книга, 2010. - 63 с. : кольор. іл. - (Пізнаємо світ разом)
 

 У цій книжці перед читачами відкривається загадковий світ найбільших істот, які коли-небудь мешкали на нашій планеті - динозаврів. Як виникли динозаври? Які види динозаврів існували? Що стало причиною їхньої загибелі?

 

 

 

7.

      
 

Черниш Ігор Всеволодович. Чудеса природи: Дитяча енциклопедія. — К. : Школа, 2004. — 400с. : іл. — (Я пізнаю світ).

 
 

 У цій книжці розповідається про дивовижні творіння природи: каньйони і печери, водоспади й гейзери, айсберги і вулкани.

 


Категорія: Віртуальна виставка | Додав: ЦБС (19-02-2013)
Переглядів: 1983 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: