Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » РДБ » Віртуальна виставка

Живої природи душа промовляє

      
 

1. Людина і природа. / Авт.-укл. Шаповалова К. В. – Х.: Веста, 2009. – 64с.: іл.

 

 

 
 

Відкриваючи для себе оточуючий світ, малюки часто ставлять батькам зовсім несподівані запитання. Хто першим почав дихати повітрям? Коли розквітли рослини? Куди поділися динозаври? Чому надокучають комарі? Нащо співають птахи? Тепер, гортаючи сторінки нашої книжки, відповісти на ці й інші дитячі запитання про природу й людину напрочуд легко. Для широкого кола читачів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      
 

2. Мусієнко, М. М.
     Екологія. Охорона природи [Текст] : словник-довідник / М. М.
Мусієнко, В. В. Серебряков. - К. : Знання, 2007. - 624 с. - Бібліогр.: с. 525-530. - Дод.: с. 511-524. - Предм. покажч. терм.: с. 532-624. - ISBN 978-966-620-258-4

 

 

 
 

Пропонована книга - найбільш повний словник-довідник термінів і понять (понад 5000) у галузі екології та охорони природи, виданий в Україні українською мовою. У словникових статтях у стислій формі подається науково обгрунтоване тлумачення змісту термінів і понять, що ввійшли в українську літературну мову як складова загальної наукової термінології. Видання має академічний характер.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
      
 

3. Природа. Екологія: Для дітей середнього шкільного віку / Авт.-упорядник А. А. Ходоренко; Художнє оформлення Л. Д. Киркач-Осіпової. - Харків: Фоліо, 2008. – 315 с. – (Дитяча енциклопедія).

 

 

 
 

Це видання познайомить юного читача з екологією — наукою, що вивчає взаємодію різних організмів як між собою, так і з навколишнім середовищем.
 У нашій книжці йтиметься про те, як саме закони екології працюють усередині живої природи, у взаєминах людини з природою, про те, шо можна і потрібно, а що небезпечно робити в нашому спільному великому домі, що зветься Землею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      
 

4. Мандруймо у дивосвіт : Географічний атлас для наймолодших / відп. ред. І. О.Європіна. – К. : ДНВП "Картографія", 2007. – 95 с. : кол.іл


 
 

Це видання познайомить юного читача з зорями, планетами, розповість чому буває день і ніч, а після зими завжди приходить весна, та про багато іншого…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      
 

5. Природа рідного краю: Для дітей середнього шкільного віку / Авт.-упорядник В. М. Скляренко, М. О. Панкова; Ілюстрації і художнє оформлення Л. Д. Киркач-Осипової. - Харків: Фоліо, 2008. – 319 с. – (Дитяча енциклопедія).

 

 

 
 

У книжці розповідається про природу нашого спільного дому – України. На її сторінках читач знайде найрізноманітнішу інформацію про тваринний та рослинний світ нашої країни, про її географічні та кліматичні особливості.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      
 

6. Твоя планета Земля: Кн. для читання про природу для мол. школярів/ Авт. - упор.: В.О. Мартиненко, В.М. Волощук.-К.: Інтерпрес ЛТД,1998.-352 с. :іл.

 


 

Мандруючи безмежними шляхами космосу, ти пізнаєш таємниці зоряного неба, дізнаєшся багато цікавого про денну зірку - Сонце, про нашого найближчого небесного сусіда Місяця, про грізні і величні явища природи. Познайомишся із загадковим життям підводного царства, подивуєшся, якими розумними бувають свійські та дикі тварини, дізнаєшся про те, як люди захищають їх і допомагають їм вижити.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


      
 

7. Україна. Живий світ / О. Ф. Цеханська,  Д. Г. Стрєлков. –Х.: Видавництво «Ранок», 2008.  – 128 с.: іл.

 


 

Багата та різноманітна природа України. Рослини надають кожному з її ландшафтів неповторної своєрідності. Її мальовничі гори, квітучі долини, густі ліси і широкі ріки населені цікавими, а почасти й рідкісними тваринами. Про їхнє життя та звички, про дбайливе ставлення до рідної природи розповідає ця енциклопедія. Книга може бути джерелом додаткових знань при вивчені шкільного курсу ботаніки та зоології.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Категорія: Віртуальна виставка | Додав: ЦБС (21-02-2013)
Переглядів: 1852 | Коментарі: 3 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: