Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Бібліотека-філія с. Голядин

Будівництво Голядинської бібліотеки було розпочато в 1969 році. Дерев’яний щитовий будиночок із 4 кімнат був побудований в 1970 році. Дві кімнати займає фельдшерсько-акушерський пункт, і ще дві бібліотека.

Першим бібліотекарем була Сіжук Євгенія Степанівна (дівоче Козак), 1938 року народження, жителька селища Шацьк. У селі Голядин вийшла заміж, народила і виховала четверо дітей. Спочатку працювала в с. Світязькі-Смоляри, а один день – в Голядині. В 1974 році перейшла працювати в Голядинську сільську бібліотеку. На період декретної відпустки  в бібліотеці працювала жителька із с. Чмикоса  Любомльського району Галайда Галина. В цей час прибиральницею працювала Цюп’яшук Галина Денисівна. Євгенія Степанівна важко захворіла і 5.03.1991 році ї не стало.

З 1991 році в Голядинській бібліотеці стала працювати Сидорук Катерина Володимирівна. Вона у 1992 році  поступила в Луцьке училище культури і закінчила його в 1994 році. Працювала в Голядинській бібліотеці, потім на пів ставки в Грабівській, і на пів ставки в Голядинській, де і на даний час працює.

На даний час бібліотека обслуговує 280 користувачів. Бібліотека надає користувачам платні послуги, організовує книжкові виставки, тематичні полиці, проводить масові заходи до знаменних і пам’ятних дат письменників, святкових дат, по естетичному, морально-правовому вихованню, проводить краєзнавчу діяльність.

44023

с.Голядин вул. Калинова, 7 а