Сучасні інформаційні потреби молоді зосереджуються навколо питань, пов’язаних з проблемами працевлаштування, соціального, правового захисту тощо. Саме тому пріоритетним аспектом правового виховання є орієнтація на популяризацію літератури даної тематики.
До вашої уваги віртуальна виставка інформаційно-правової літератури «Молодь і закон». Вона інформує про наявні в бібліотеці документи, які будуть корисними у забезпеченні високого рівня правової культури молодого покоління.
Україна. Закони. Кодекс законів про працю України : станом на 14 січ. 2019 р. : відповідає офіц. тексту. — Офіц. вид. — Харків : Право, 2019. — 116 с.
|
Правове забезпечення трудових відносин [Текст]. – Київ : Інститут сільського розвитку, 2008. – 56 с.
Підготовлено та видано в рамках проекту «Підвищення обізнаності сільських жителів щодо своїх прав та можливостей»
|
Трудові правовідносини : навчально-методичний посібник. – Київ : Атіка-Н, 2005. – 92 с.
У посібнику висвітлені питання правового регулювання трудових правовідносин та наведено зразки окремих документів.
|
Бібік, H. М. Зростаймо громадянами : розповідь про Конституцію України : навч. посіб. / H.М. Бібік, М.М. Ілляш. — Київ : Веселка, 2000. — 85, [2] с.
У навчальному посібнику розглядаються загальні питання й конкретні статті Конституції України.
|
Правове забезпечення інформаційної діяльності в Україні [Текст] / Ю.С. Шемшученко, І.О. Кресіна, А.В. Колодюк та ін.; За заг. ред. Ю.С. Шемшученка, Ред. І.С. Чижа. - К. :Юрид. думка, 2006. - 384 с.
В сучасних процесах глобалізації суспільного життя істотно підвищується значення інформації (інформаційного ресурсу). Вона становить сукупність даних, необхідних для забезпечення інформаційних потреб громадян, суспільства і держави у певній сфері життя чи діяльності. Перехід від індустріального до інформаційного суспільства є нагальною потребою сьогодення і стосується практично всіх держав світу. У книзі висвітлюються проблеми забезпечення розвитку інформаційного суспільства в Україні правовими засобами. Аналізуються правові засади інформаційної діяльності, інформаційної безпеки, функціонування засобів масової інформації. Розкриваються механізми реалізації та вдосконалення інформаційного законодавства України.
Для юристів, журналістів, викладачів і студентів ВНЗ.
|
Нормативно-правове забезпечення діяльності центрів соціальних служб для молоді / [Упоряд.: Толстоухова С.В. та ін.]. — Київ, 2003. – Ч. 2 ; Держ. центр соц. служб для молоді, Держ. ком. України у справах сім’ї та молоді Правові документи України щодо реалізації соціальних програм стосовно різних категорій дітей, молоді та сімей, центрами соціальних служб для молоді, 2003. — 398 с.
Збірник містить правові документи України щодо реалізації соціальних програм стосовно різних категорії дітей, молоді та сімей, центрами соціальних служб для молоді.
|
Лилак, Д. Д. Мудрість прадавніх про право, закон, владу, правосуддя [Текст]. – Київ : Оріяни, 2000. – 144 с.
До уваги читача латинська юридична фразеологія.
|
Методика правової освіти : навчально-методичний посібник. – Київ : Атіка-Н, 2005. – 88 с.
Даний посібник наповнено теоретичним матеріалом, який надає відповіді на запитання: що повинен знати громадянин, які уміння і навички набути, як розширити уявлення про право тощо.
|
Влада для громадян : Відповіді на запитання у сфері підприємницької діяльності / Секретаріат Каб. Міністрів України, Нац. б-ка України ім. В.І.Вернадського ; [Уклад.: В.Пальчук]. — Київ, 2006. — 21 с. — (Влада + громадськість. Ефективний діалог; N4).
У виданні відібрані та систематизовані відповіді на запитання, що цікавлять у сфері підприємництва: ліцензування господарської діяльності, податкова політика, архітектурно-будівельні норми, банківська справа.
|
|