Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Літературно-мистецькі заходи РДБ

Віртуальна виставка

   5 червня - всесвітній день охорони навколишнього середовища. Давайте згадаємо, що ми всі живемо на одній планеті, і забруднюючи природу ми шкодимо у першу чергу самим собі та своїм нащадкам. Тому з такої прекрасної нагоди зробимо хоча б один крок на покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться сьогодні від поїздки транспорті, хтось посадить дерево, а інший нарешті прибере сміття в своєму дворі. Але разом ми зробимо навколишнє середовище кращим, і надалі не забуватимемо про його охорону та збереження природних скарбів.

Саме від нас залежить наше майбутнє!

«Щедрий голос природи змалку слухаю я»

Вже на світанку свого існування людство вирушило підкоряти власну планету. Схоже, люди відчували потребу та бажання зазирнути за небокрай, відкрити невідоме. Ще декілька віків тому їх вразило розмаїття світу живої природи. Скільки фарб, загадок, відкриттів! А ми з вами і зараз прагнемо відкрити для себе щось нове.

        Як дізнатися про найдивовижніших тварин, що живуть на нашій планеті, про загадковий світ пустель, де здається є тільки пісок, про мандри вогнедихаючими горами, що приховують у собі грізні і невгамовні сили, не вирушаючи у далеку подорож?

      Пропонуєм Вам ознайомитись з віртуальною виставкою, що включає в себе 4 розділи.  Скористайтеся цими чудовими книгами, щоб дізнатися про неймовірні факти і події, які відбуваються поруч з нами!

 

«Щедрий голос природи змалку слухаю я»

1.  Живої природи душа промовляє.

2. Дивовижний світ рослин.

3. Різноманітний світ тварин.

4. Цікаве, дивне, незвичайне.

 

Категорія: Літературно-мистецькі заходи РДБ | Додав: Le1 (10-06-2013)
Переглядів: 844 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: