Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Літературно-мистецькі заходи РДБ

Сторінками Червоної книги України

  Охорона довкілля - це захист нашого світу і дикої природи. Зберегти її важко, бо люди забруднюють і руйнують місця, де живуть тварини і рослини. Тому за ідеєю відомого англійського зоолога, професора Пітера Скотта була створена Червона книга.

  Червона книга України була затверджена 29 жовтня 1992 року постановою Верховної ради України і містить в собі 542 види тварин та 826 вид рослин та грибів.

 Червона книга - це книга, яка постійно нагадує людям про небезпеку, що нависла над рослинним і тваринним світом. Її назва походить від червоного кольору - кольору тривоги. До неї заносять ті види, які взагалі дуже рідко зустрічаються і для врятування яких треба вжити термінові заходи, а також ті, кількість яких скорочується.

 Щоб привернути увагу дітей до проблем довкілля у вересні в бібліотеці з членами клубу "Ромашка" було проведено віртуальну мандрівку "Сторінками Червоної книги України". Діти прослухали розповідь про Червону книгу України, за допомогою слайдів наочно ознайомилися із рідкісними видами флори і фауни, взяли участь у вікторині на відповідну тематику.

 

Детальніше про Червону книгу України:  Червона книга України

Категорія: Літературно-мистецькі заходи РДБ | Додав: Le1 (29-10-2013)
Переглядів: 2563 | Коментарі: 1 | Теги: Червона книга, бібліотека, шацьк | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: