Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Статті » Літературно-мистецькі заходи РДБ

«Конституція України – оберіг нашої держави»

Конституція  України  увійшла  в  суспільне  життя,  як  головний  оберіг  державності  і  демократії,  гарант  незалежності  й  соборності  України. 28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла нову Конституцію України – першу Конституцію незалежної української держави. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність. Прийняття Конституції було найважливішим кроком у забезпеченні прав людини і громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені. Дана Конституція діє і сьогодні. Відповідно до Конституції, день прийняття Основного Закону є державним святом – Днем Конституції України.

Чинна Конституція України пройшла складний шлях становлення і розвитку. Конституція України 1996 року стала першою загальновизнаною у всьому світі вітчизняною конституцією незалежної Української держави, що визначила основи суспільного і державного ладу, права і свободи людини і громадянина, порядок організації та функціонування органів державної влади та органів місцевого самоврядування та правовий захист Конституції.

Для молодої держави Основний Закон, прийнятий Верховною Радою України 28 червня 1996 р., став символом консолідації Українського народу в розбудові країни як суверенної і незалежної, демократичної, соціальної та правової. Таке ставлення до Конституції відповідає загальносвітовим тенденціям утвердження конституцій як найбільш шанованих і важливих правових цінностей сучасності. Адже, лише держава, що має досконалу демократичну конституцію отримує стабільність розвитку своєї внутрішньої політики і визнання на міжнародній арені.

Пропонуємо Вашій увазі  книжково-ілюстративну виставку «Конституція України –  оберіг нашої держави!» на якій представлено видання з фонду бібліотеки для дітей.

 

 

Категорія: Літературно-мистецькі заходи РДБ | Додав: ЦБС (25-06-2021)
Переглядів: 178 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: