Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шацька районна бібліотека для дітей


Про бібліотеку Літературно-мистецькі заходи Віртуальна виставка

Дошка оголошень               


   

3 листопада 2017 по лютий 2018 року проходить Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!», присвячений Шевченківським дням.

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Шевченка,  утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України,  державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій. тощо.

Тема Конкурсу "Ідея соборності України: творчість Тараса Шевченка: суспільство, держава, родина. Минуле, сучасне і майбутнє".

Конкурс проводиться у номінаціях:

«Література»,

«Історія України і державотворення»,

«Образотворче мистецтво»,

«Декоративно-прикладне мистецтво».

На Конкурс можуть подаватися різноманітні за жанрами літературні твори; дослідження з історії України та її державотворення; твори образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, формат (розмір) і техніка виконання яких довільні.

У супровідних документах необхідно чітко вказати назву роботи, прізвище, ім’я та по-батькові учасника, дату народження, повну домашню адресу, назву навчального закладу, клас (курс), а також прізвище, ім’я, по-батькові вчителя, викладача, керівника студії, який його підготував до участі в Конкурсі.

Роботи подати до 10 січня в районну бібліотеку для дітей.