Головна Реєстрація RSS
Вітаю Вас, Гість
Меню сайту
Пошук
Форма входу
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Володимир-Волинський місцевий центр
з надання безоплатної вторинної правової допомоги

         У місті Володимир - Волинський відкрито центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги для жителів місцевих громад  Володимир-Волинського, Горохівського, Іваничівського, Локачинського, Любомльського, Шацького районів, міст Нововолинська та Володимира-Волинського.

         У центрі безкоштовно можна отримати юридичну консультацію та правову інформацію, а незахищеним категоріям осіб надаються послуги адвокатів для представництва їх інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, а також потерпілим і свідкам у кримінальних впровадженнях.

         Скористатись за допомогою адвоката можуть малозабезпечені громадяни, середній сукупний місячний дохід яких не перевищує прожиткового мінімуму (для цього необхідно подати довідку про отримання соціальної допомоги, якщо такої немає, то довідку про склад сім’ї та доходи усіх членів сім’ї), інваліди, що отримують пенсію або допомогу у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб; учасники бойових дій, у тому числі учасники АТО, члени сімей загиблих воїнів з питань їх соціального захисту; діти – сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, та низка інших категорій громадян.

         Відкритий у Володимир – Волинському центр знаходиться за адресою:

вул. Устилузька, 19, тел.( 03342) 38011, 38016, а також скайп: Володимир – Волинський МЦ з НБВПД.

         Бюро правової допомоги у смт. Шацьк знаходиться за адресою: 50 – років Перемоги, 1(б), тел.( 033355) 2-08-47.

Пункт доступу до правової інформації

 
У Шацькій центральній районній бібліотеці для дорослих відкрито пункт доступу до правової інформації.

Безоплатна правова допомога включатиме в себе надання правової інформації, консультації та роз’яснення з правових питань, надання допомоги в забезпеченні доступу до вторинної правової допомоги.

Прийом осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги, проводиться постійно один раз на тиждень, щовівторка, з 15.00 до 17.00 год. на загальну тематику в режимі онлайн (через Skype). Приймати громадян будуть висококваліфіковані юристи, фахівці у галузі права, які будуть знаходитись у Центрі з надання дистанційної безоплатної первинної правової допомоги (м.Луцьк, бібліотека імені Олени Пчілки).

 


Правозахисники допомагають виборцям та постраждалим внаслідок протестних подій в Україні

З березня 2014 року в Україні впроваджується масштабний проект, який спрямований на сприяння проведенню прозорих чесних та інклюзивних виборів Президента України та подолання негативних правових наслідків останніх суспільно-політичних подій у державі.
Проект впроваджується в 11 областях нашої держави, в тому числі і на Волині. Його реалізовує Всеукраїнська коаліція з надання правової допомоги за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED) у співпраці із 13 регіональними неурядовими організаціями в тому числі Волинською обласною організацією Спілки юристів України.
В рамках проекту юристи інформують громадян через ЗМІ про їхні законні права, засоби правового захисту і доступність юридичних послуг. Також надають первинну і вторинну правову допомогу: консультують, зокрема, через Skype, готують правові та процесуально-правові документи та, а вразі необхідності , представляють інтереси людей у судах.
Основними цільовими групами проекту є люди, які постраждали під час останніх подій в Україні, та виборці, які братимуть участь у найближчих президентських виборах у цьому році.
«Проблеми, які покликаний вирішити даний проект, актуальні і для Волинської області, - говорить голова Ради Волинської обласної організації Спілки юристів України Віталій Єлов – Адже в нашому регіоні також є чимало людей, які постраждали в результаті останніх суспільно-політичних подій у державі. Це й учасники революційних подій, і громадяни, які нещодавно переїхали на Волинь зі східних та південних регіонів. Ну і, звісно, виборці, права яких, на жаль, порушуються на кожних виборах. Нашим завданням є мінімізувати кількість таких порушень та допомогти людям захистити їхні права. Тому наша організація, яка є членом Всеукраїнської коаліції з надання правової допомоги, долучається до активної реалізації цього проекту у Волинській області».
Для отримання безоплатної правової допомоги із вказаних питань громадяни можуть звертатися до приймальні Волинської обласної організації Спілки юристів України в місті Луцьку : вул. Словацького,30, ( 1 поверх), тел. 050-666-45-79, 098-651-34-87, 066-399-38-79, або направити запитання по електронній пошті: vitalina.lutsk@gmail.com.
Дні прийому громадян: щодня ( крім суботи і неділі) з 15:00 до 19:00.
Крім цього, жителі району зможуть через пункт доступу  Шацької ЦРБ (вул. Незалежності, 77) звернутися за правовою допомогою з цих питань до громадської приймальні Головного управління юстиції, щовівторка, з 15.00 до 17.00,   та в режимі Skype-зв’язку  отримати консультацію.


 


ОТРИМАТИ БЕЗКОШТОВНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ МОЖНА ЧЕРЕЗ БІБЛІОТЕКИ!
Скористатись такою послугою можуть всі громадяни в приміщенні бібліотек, які мають доступ до Інтернету кожного дня, крім вихідних, з 10.00 до 16.00.
Правова допомога може стосуватись надання консультацій, правової інформації та витягів із законодавства.
Безоплатну правову допомогу он-лайн через бібліотечні установи надають висококваліфіковані юристи Центрів правової інформації та консультації з 5-ти областей (Львівська, Волинська, Одеська, Херсонська, Рівненська) в межах проекту
"Створення системи надання безоплатної правової допомоги он-лайн через бібліотеки, які мають доступ до Інтернету" за підтримки МФ "Відродження".
Отримати правову допомогу можливо, зайшовши на сайт
"Правовий простір" www.legalspace.org та написавши своє питання у відкритому віконці.


Шановні користувачі!
    Звертаємо Вашу увагу на зміни до Закону України.

Закон України
  Про внесення змін до статті 19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо особливостей державної реєстрації прав власності на об'єкти нерухомого майна закінчених будівництвом до 05.08.1992 року.

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
I. Статтю 19 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 18, ст. 141; із змінами, внесеними Законом України від 4 липня 2012 року № 5037-VI) доповнити частиною 1-1 такого змісту:

Стаття 19. Підстави для державної реєстрації прав та їх обтяжень
"1-1. Державна реєстрація прав власності на об'єкти нерухомого майна закінчених будівництвом до 05.08.1992 року

Для здійснення державної реєстрації прав власності, з подальшою видачею відповідного свідоцтва про право власності, на об'єкти, що розташовані на територіях сільських рад, які закінчені будівництвом до 5 серпня 1992 року, індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до них, проведення технічної інвентаризації не потребується. Документом, що замінює технічний паспорт, у разі його відсутності, є виписка з погосподарської книги, яка надається виконавчим органом сільських рад (у разі, якщо такий орган не створений - сільським головою) або відповідною архівною установою.

Для здійснення державної реєстрації прав власності зазначених об'єктів нерухомості, документами, що посвідчують речові права на земельні ділянки під такими об'єктами можуть також вважатися рішення відповідної сільської ради про передачу (надання) земельної ділянки в користування або власність.